Nidra Art | Paris3
17396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17396,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
ماده ۱:شرکت کنندگان

گروه هنری نیدراآرت  در ادامه سلسله نمایشگاههای  بین المللی خود برای سومین بار اقدام به برگزاری نمایشگاه گروهی پاریس می نماید که در تاریخ ۳ خرداد ماه ۱۳۹۷ بمدت یک هفته در گالری لیندا فارل  شهر پاریس فرانسه برگزار خواهد شد.

رویکرد این نمایشگاه کشف و معرفی استعدادهای نوظهوراز تمام رشته های هنرهای تجسمی وکمک به برقراری ارتباط هنرمندان ایرانی با مخاطبان خارج از ایران است.

آخرین مهلت ارسال جهت بررسی آثار ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۷ می باشد .

ارسال آثار جهت بررسی رایگان میباشد.

پذیرش آثار بدون محدودیت سنی ,از تمامی تکنیک ها و استایل ها, در ابعاد اعلام شده بلامانع است. در ارتباط با اثار راه یافته به  نمایشگاه , تصاویر با فرمت jpg,با کیفیت مناسب و هم چنین اطلاعات شناسنامه اثر شامل عنوان ,اندازه و سال خلق اثر می بایست به نماینده و یا مسئولین برگزاری نمایشگاه فرستاده شود.

بعد از اتمام مدت نمایشگاه برای هنرمندان گواهی شرکت در نمایشگاه و کاتالوگ  نمایشگاه اهدا خواهد شد.

آثار هنرمندان راه یافته به نمایشگاه به مدت یک سال در وب سایت اینترنتی نیدراآرت جهت فروش آنلاین قرار داده خواهد شد.

ماده ۲: موضوع و استایل

موضوع نمایشگاه آزاد و بدون مغایرت با ارزشهای اخلاقی, دینی و سیاسی می باشد ,آثار دارای بیان و اصول بنیادی هنر در تمامی رشته های تجسمی شامل نقاشی، نقاشیخط، چاپ و چاپ دستی ، عکاسی، هنر دیجیتال، تصویرسازی و گرافیک پذیرفته خواهد شد.

ماده ۳:نحوه شرکت

نحوه شرکت بدین ترتیب می باشد که هنرمند ابتدا نمونه آثار ، اطلاعات تماس و همینطور رزومه خود را به آدرس ایمیل نیدرا آرت (nidra.art@gmail.com) ارسال می کند . پس از بررسی آثار توسط کارشناسان نیدرا آرت و گالری, در صورت تایید، برای هنرمندان راه یافته به نمایشگاه از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد .

 ابعاد اثار پارچه ای که قابلیت رول شدن دارند، می بایست به اندازه ۷۰*۵۰ سانتی متر باشد و حـداکثر ابعـاد آثـار مقوایـی و  غیر قـابل رول ۴۰*۳۰  سـانتی متر مـی بـاشد.

در شهر محل برگزاری نمایشگاه ، آثار پارچه ای شاسی و اثار مقوایی قاب خواهند شد.

هزينه ورودی هر اثـر جـهت  شركت در نمـایشگاه  بعلاوه  هزینه پست  رفـت و برگشت، هزینه قـاب و شاسی، تبلیغات، پوستر و کاتالوگ جمعا ۲۵۰ یورو ميباشد.، که معادل ریالی این مبلغ به شماره حساب بانکی  در ایران واریز میشود.

راه های ارتباطی با مسئولین نیدرا آرت از طریق تلگرام، واتساپ و یا تماس تلفنی:

شماره های تماس تلفنی:

خانم سلطانی: ۰۰۹۰۵۳۹۲۳۵۱۲۳۳

آقای محمدزاده: ۰۰۹۰۵۳۵۰۱۷۹۰۵۸

شماره های تلگرام:

خانم سلطانی: ۰۰۹۰۵۳۹۲۳۵۱۲۳۳

آقای محمدزاده: ۰۰۹۸۹۱۲۳۲۶۱۲۴۶

ماده ۴:تحویل و دریافت آثار

ابعاد اثار پارچه ای که قابلیت رول شدن دارند، می بایست به اندازه ۷۰*۵۰ سانتی متر باشد و حـداکثر ابعـاد آثـار مقوایـی و  غیر قـابل رول ۴۰*۳۰  سـانتی متر مـی بـاشد.

در شهر محل برگزاری نمایشگاه ، آثار پارچه ای شاسی و اثار مقوایی قاب خواهند شد.

تاریخ و آدرس تهران جهت تحویل آثار نمایشگاه، متعاقبا اعلام خواهد شد.

ماده ۵:تعهدات

برگزارکنندگان نمایشگاه حداکثر دقت را در حفظ و نگهداری آثار خواهند داشت

در صورت وارد آمدن آسیب در حین وقوع حوادث طبیعی, سرقت, آتشسوزی مسییولیتی برعهده نمیگیرد .

ماده ۶:ضمانت اصل (اورجینال ) بودن آثار

 

هنرمندان متناسب بودن آثار ارایه شده به نمایشگاه را با شرایط و ضوابط نمایشگاه و همچنین اصل بودن (اورجینال بودن) اثر را تضمین می کنند.

ماده ۷‌ : فروش و قیمت گذاری آثار

قیمت پایه آثار توسط هنرمند اعلام می شود اما قیمت نهایی را گالری با توجه به شرایط  تعیین میکند.

در صورت فروش٬ ۲۰٪ از مبلغ فروش بعنوان سهم گالری کسر و باقی مانده مبلغ حداکثر دو هفته بعد از اتمام نمایشگاه بحساب بانکی هنرمند واریز میگردد.

 اینستاگرام نیدرا آرت:   https://www.instagram.com/nidra_art