Nidra Art | Paris4
17410
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17410,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
ماده ۱:شرکت کنندگان

گروه هنری نیدرا آرت  در ادامه سلسله نمایشگاههای بین المللی خود اقدام به برگزاری سی و هفتمین نمایشگاه هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی در رشته نقاشی، نقاشیخط، طراحی، عکاسی، دیجیتال آرت و طراحی زیورآلات می نماید که در۵ مهر ماه ۱۳۹۷ بمدت یک هفته در گالری لیندا فارل شهر پاریس برگزار خواهد شد.

ماده ۲: موضوع و استایل

موضوع نمایشگاه آزاد و بدون تجاوز به ارزشهای اخلاقی,دینی و سیاسی می باشد ,آثار دارای بیان و اصول بنیادی هنر در تمامی رشته های تجسمی شامل نقاشی, عکاسی, هنر دیجیتال، تصویرسازی و کالیگرافی و طراحی زیورآلات پذیرفته خواهد شد.

ماده ۳:نحوه شرکت

هنرمند ابتدا نمونه آثار، به همراه مشخصات اندازه و تکنیک آثار، اطلاعات تماس هنرمند و همینطور رزومه خود را به آدرس ایمیل نیدرا آرت (nidra.art@gmail.com)  ویا به شماره های تلگرام یا واتساپ ارسال می کند . پس از بررسی آثار توسط کارشناسان نیدرا آرت و گالری, در صورت تایید، برای هنرمندان راه یافته به نمایشگاه  اطلاع داده خواهد شد .

آخرين مهلت ارسال آثار جهت بررسی تا تاريخ ۵ مرداد  ماه ۱۳۹۷ می باشد.

رشته ها :  نقاشی – نقاشیخط – طراحی – عکاسی –  دیجیتال آرت

حداکثر اندازه برای آثار روی پارچه بوم و قابل رول 50*70 سانتیمتر

 حداکثر اندازه برای آثار روی مقوا و کاغذی 40*30

رشته طراحی جواهرات و زیورآلات :

ﻣواد و ﻣﺗ﷼ : اﻧواع ﻣواد ،ﭘﺎرﭼﮫ ، ﻓﻠز و ﺳﻧﮓ ھﺎی ﻧﯾﻣﮫ ﻗﯾﻣﺗﯽ( آﺛﺎر ﺑﺎ ﻣﺗ﷼ طﻼ و ﺟواھرات ﻗﯾﻣﺗﯽ ﻗﺎﺑل ﭘذﯾرش ﻧﻣﯽ ﺑﺎﺷد)

هزینه شرکت در نمایشگاه برای هر اثر کاغذی و بوم مبلغ 200 یورو میباشد.

هزینه  شرکت در نمایشگاه برای هر اثر از طراحی جواهرات و زیورآلات 100 یورو میباشد.

این هزینه ها شامل هزینه گالری ، قاب یا چهارچوب آثار، تبلیغات و طراحی و چاپ پوستر و کاتالوگ و پست رفت و برگشت آثار ازتهران به پاریس میباشد که معادل قیمت روز یورو به حساب ریالی در ایران واریز میگردد.

دليل دريافت هزينه برگزاري ؛ با توجه به اينكه اسپانسری برای این نمایشگاه وجود ندارد و اصولا گالري ها بخصوص گالري هاي خارجي در قبال برگزار نمايشگاه هزينه دريافت ميكنند و دليل دريافت هزينه هم اين هست كه بطور منطقي روي هنرمندان ناشناس در يك كشور ديگر كه فقط در يك نمايشگاه گروهي شركت كرده اند نميشود سرمايه گذاري كرد ، گالري ها مجبورند هزينه هاي خود را در قبال دريافت وجه جبران كنند و همينطور انتقال اثار از ايران به كشورهاي ديگر و بالعكس و كليه ملزومات برگزاري نمايشگاه شامل قاب و چهارچوب و طراحي اتيكت و كاتالوگ و پوستر و چاپ آنها و مراسم افتتاحيه و پذيرايي از ميهمانان و يا درج اخبار در رسانه هاي مختلف داراي هزينه است و قطعا بدون دريافت هزينه برگزاري نمايشگاه امكانپذير نخواهد بود .

  • در شهر محل برگزاری نمایشگاه ، آثار پارچه ای شاسی (چهارچوب، کلاف) و اثار مقوایی قاب خواهند شد.

شماره های تماس تلفنی:

خانم سلطانی: ۰۰۹۰۵۳۹۲۳۵۱۲۳۳

آقای محمدزاده: ۰۰۹۰۵۳۵۰۱۷۹۰۵۸

شماره های تلگرام:

خانم سلطانی: ۰۰۹۰۵۳۹۲۳۵۱۲۳۳

آقای محمدزاده: ۰۰۹۸۹۱۲۳۲۶۱۲۴۶

ماده ۴:تحویل و دریافت آثار

هنرمندان آثار انتخاب شده خود را در تاریخهایی که متعاقبا اعلام خواهد شد  در آدرس دفتر تهران با دريافت رسيد تحويل خواهند داد.

ماده ۵:تعهدات

برگزارکنندگان نمایشگاه حداکثر دقت را در حفظ و نگهداری آثار خواهند داشت

در صورت وارد آمدن آسیب در حین وقوع حوادث طبیعی, سرقت, آتشسوزی مسییولیتی برعهده نمیگیرد .

ماده ۶:ضمانت اصل (اورجینال ) بودن آثار
  • اثبات مالکیت مادی و معنوی و همچنین اصل بودن (اورجینال بودن) اثر بر عهده هنرمند میباشد.
ماده ۷‌ : فروش و قیمت گذاری آثار
  • قیمت پایه آثار توسط هنرمند اعلام می شود اما قیمت نهایی را گالری با توجه به معیارهای رایج و استاندارد از جمله کیفیت وتکنیک ، اندازه اثر، رزومه هنرمند ، قیمت آثار هنرمند که قبلا بفروش رفته و غیره تعیین میکند.به کلیه هنرمندان شرکت کننده بعد از اتمام نمایشگاه گواهی شرکت در نمایشگاه و کاتالوگ تعلق میگیرد.
  • در صورت فروش٬ ۲۰٪ از مبلغ فروش بعنوان سهم گالری کسر و باقی مانده مبلغ حداکثر دو هفته بعد از اتمام نمایشگاه بحساب بانکی هنرمند واریز میگردد.
  • آثار هنرمندان راه یافته به نمایشگاه به مدت یک سال در وب سایت اینترنتی نیدراآرت جهت فروش آنلاین قرار داده خواهد شد.

وب سایت نیدرا آرت:   nidraart.com

 اینستاگرام نیدرا آرت:   https://www.instagram.com/nidra_art